| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un pui mic de pasare in gradina,cred ca a cazut din cuib,am cautat cuibul dar nu l-am gasit, acum imi doarme in palma happy ce fac cu el?

2 răspunsuri:
| UnVis a răspuns:

Daca e de vrabiutza o sa moara sad repe de daca nu e ingrijit cum trebuie iti recomand sai dea sa bea apa si lape dar merge si cateva muste.(incearca sa i mai gasesti cuibul )

| scumpicata12 a răspuns:

Si eu am avut un porumbel care a cazut de pe acoperis in timpul unei furtuni si l-am pastrat pana si-a revenit apoi i-am dat drumul si tu poti sal pastrezi pana mai creste apoi ii dai drumul