| theshark26 a întrebat:

TPU! Am sa va pun o intrebare care pe mine ma depaseste sa zic asa... Tata este chel, a chelit pe la 28-29 de ani, iar eu am 18 ani si va intreb cam pe la cati ani voi cheli si eu? Pana acum nimeni din fratii mei nu au chelit tinand cont ca au depasit varsta de 20 de ani! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chelia - transformarea dialectică și ireversibilă a capului în fund, întâi în formă și apoi ca conținut.

| theshark26 explică (pentru sadrian46):

Intrebarea mea e alta daca n-ai inteles

| sadrian46 a răspuns (pentru theshark26):

Am înțeles.

| johnnny123 a răspuns:

Și noi de unde am putea să știm asta?

Nu cred că vreun utilizator TPU are acces la codul tău genetic și la tehnologia necesară pentru a-l analiza și a prezice data la care-ți vei pierde părul.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

N-ai de unde sa stii, daca acea zi va avea sa vina n-ai ce face decat a te impaca cu gandul. Stresul nu face bine parului, asa ca n-are rost sa te gandesti la asa ceva.

| GicaGigekGica a răspuns:

Daca ai ghinionul si semeni cu tatal tau vei pati la fel, daca semeni cu mama nu vei cheli laughing

| theshark26 explică (pentru GicaGigekGica):

Pai cu tata nu seman deloc decat la inaltime, buze in rest cu mama. Frati-miu cel mai mare de 26 de ani seamana leit cu tata dar e mic ca mama si a chelit pe la 19 ani

| GicaGigekGica a răspuns (pentru theshark26):

Nu conteaza daca semeni din punct de vedere fizic.