| Geobaros91 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o problema mai delicata cu tenul mai exact am cosuri pe gat si piept! Ma confrunt cu problema asta de cativa ani si as vrea sa scap de ele cat mai repede.
Stiti cumva tratamente sau creme speciale care sa dea rezultate in combaterea cosurilor?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pai ai putea sa te speli mai des. oridecate ori simti nevoia.
eu am avut pe fata. cand ieseam afara in fata blocului eram mereu transpirat si plin de praf.
nu am folosit nici un tratament.

| Floricikmov a răspuns:

Poti sa mergi sa-ti cumperi crema de la farmacie ceva sau poti sa-ti faci comanda la reprezentantii avon.