| SADAS a întrebat:

De 2 ani tot am cosuri in continuu(am 16 ani) si m-am dat si cu creme, am facut-o si toate cacaturile si tot am cosuri. Alte tratamente pentru disparitia cosurilor m-ai stiti?

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Mai nou, am citit pe blog-ul cuiva ca lamaia si zaharul sunt bune. Putina zeama de lamaie, 1-2 lungurite de zahar. Te freci cu un buretel inmuiat in zeama amestecata cu zaharul pe fata.Lasi putin asa. Apoi te clatesti.

Ah, si inainte de a-ti da pe fata, spala-te cu apa calduta, sa ti se deschida porii.

Nu stiu daca merge cu adevarat, eu astazi am inceput.

2 răspunsuri:
| ghibaflo a răspuns:

Zeama de usturoilaughing suna naspa dar functioneaza, in fiecare seara te dai putin si intr`oo saptamana mai dispar dintre ele

| BlackBeauty a răspuns:

Eu folosesc clerskin proffesional in 3 pasi de la avon. de asemenea, am auzit ca sapunul protex solid are rezultate foarte bune. nu strica sa ai grija de alimentatia ta si sa bei multa apa. daca nu merge si nu merge, consulta un doctor dermatolog. baftawinking