| Andric a întrebat:

Buna ziua TPU! Am varsta de 15 ani si in jur de 1.65 1.67 dar am o problema, vreau sa ma ingras, am 45 de kg maxim problema este ca vreau sa pun in greutate dar nu stiu cum. Ideea e ca nu vreau nici sa se vada foarte mult pe mine ca m-am ingrasat adica sa devin obez dar as vrea sa se vada putin pe mana la incheieturi. Putin pe piept repet nu vreau sa devin obez iar in acelasi timp as vrea sa practic si inotul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Trage de fiare boss?