| Dove a întrebat:

Stiti cam cate kilograme trebuie sa am cam pe la 13 ani 1, 64-1, 65 adica vreau sa spun ca mise vede clavicula prea mult am 50 de kilograme picioarele le am groase(imi plac si burtica la fel)dar clavicula mi se vede prea mult stiu ca e normal sa se vada dar daca nu se poate acoperi acum si in acelasi timp sa nu devin obez cam cand ar trebui sa incep sa ma ingras ceva mai mult(la ce varsta) sau pe la ce inaltime(mai exact). Sport fac ca sa mai pun niste muschi pe mine dar la cum mi se vede clavicula arrrrrhhh am o boala pe ea.

4 răspunsuri:
| KryssuxD_9221 a răspuns:

La 1. 64-1. 65 de regula ar trebui sa ai 54-55 kg (asta fiind masa musculara nu suncute happy la fete este cu 10 kg mai putin decat cm (1. 50 = 40 kg) iar la baieti cu 10 mai multwinking

| KingBaroneT a răspuns:

Ai 50 kg hmm eu stiu un baiat de la mine din clasa care are 140 cm si 60 kg stai calm ai greutatea perfecta

| KingBaroneT a răspuns:

Sper sa te ajute

| KingBaroneT a răspuns:

Apropo sa pui muschi pe clavicula joacate tenis si vei vedea performante