| DLexa a întrebat:

as vrea sa ma ingras putin dar nu stiu cum. Am facut sport de performanta si de mult timp am ramas la acelasi nr de greutate. Am nevoie de maxim 5 kg ca sa fiu bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Karakter1 a răspuns:

Pai maninca dupa ora 18:00, nu face eforturi fizice mari,consuma piine multa, ciocolata, grasimi etc. Dar totusi nu exagera ca ii mai greu sa slabesti, decit sa te ingrasi. Fundita? happy

2 răspunsuri:
| QUM a răspuns:

Mananca mai mult...happybig grincate kg ai?

| DLexa explică (pentru QUM):

Am 44 kg la 1.63 inaltime...