| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU,ieri am fost la onomastica unei prietene si a inceput sa ma doara in partea stanga, jos sub burta.A doua zi m-am trezit si ma dureau muschii coapsei de langa penis(scuzati-ma daca nu am sesizat corect), si inca ma durea in partea stanga, jos sub burta.Parca simteam ceva inauntru,nu ma durea tare, dar era foarte incomod.Nu am apendicita pentru ca nu este in partea stanga, si am fost operat deja de apendice.Rog seriozitate, multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa consulti un medic, sa vezi daca e o afectiune urinara sau hernie. Poate fi si altceva, dar asta o poti afla numai de la un specialist.