| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Ieri eram cu iubita mea in masina cand ne-am hotarat sa facem dragoste, dar nu am putut sa obtin o erectie de durata oricat am incercat... Am 21 de ani si am mai incercat o data inainte de incidentul asa in masina cu altcineva dar tot asa, nu puteam mentine erectia... Sunt destul de nedurmerit in ceea ce priveste asta. As vrea sa stiu daca cineva a mai patit asa sau daca are ceva sfaturi pentru mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Mergi la un sexolog, cred ca o sa te ajute. Am mai auzit de problema ta si sigur o sa te ajute.