| Tonita a întrebat:

Buna ziua TPU imi pute spune cum arata o umflatura cauzata de cancerul an@l ar merge si un link care m-ar duce la o poza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Citeste cu atentie, niciodata nu te increde in bolile pe care le gasest pe internet cu simptome pe care le ai pentru ca nu vei sti niciodata exact daca ai o boala sau nu, sau doar ti se pare, cel mai indicat este sa mergi la un medic care va fi in stare sa iti spuna daca ai sau nu acel tip de cancer. Pana atunci nu poti sti nimic, si eu am crezut ca am glaucom pana sa imi iau ochelari, si simptomele pe care le aveam erau de la miopie.

| Tonita explică (pentru Arthiom):

Am 16 ani wtf... vreau doar niste poze sau cv pentru documentatia mea...

| CuriousStuff a răspuns (pentru Tonita):

Cat de greu e sa cauti pe google Imagini pentru Cancer A nal sau A nal Cancer?
Documentare*

| Arthiom a răspuns (pentru Tonita):

Pai daca e pentru documentatie de ce nu ai cautat singur? Daca e pentru documentatie si nu crezi ca ai asa ceva de ce ai pus intrebarea la categoria sanatate?