| NVRE a întrebat:

Cum as pute sa folosenc Kali Linux in brower.Am vezut vreo doua tutoriale dar la ei cand intra arata o optiune de other dar la mine nu.Imi apare la username Alice si parola nu merge care am bagat-o nici kali.Acum imi apare ziua si ora.Skype:AnonimKiller (o poza ciudata) ca sa ma ajuti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa inveti sa scrii in primul rand.
cat despre kali, nu stiu la ce ti-ar trebui, (wink wink happy
dar poti sa faci dual boot cu windows, sau sa il instalezi pe un virtual machine happy
dar dupa cum ai scris, cred ca nu ai idee nici e e un virtual machine, si nici dual boot.
n-am mai auzit nici o data de asta cu rulatu unui sistem de operare prin browser happy