| Smokeflow420 a întrebat:

Bună ziua, va rog frumos sa imi spuneti si mie cum se administrează Isoprinosine în cazul infecției cu HPV la bărbați? Cate pastile pe zi timp de câte săptămâni? Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de boli dermato-Venerice sa te consulte si sa ti le prescrie medicul, fiindca au efecte advserse care pot influenta anumite organe, fiind contraindicate in anumite situatii.