| sorin10101 a întrebat:

Buna ziua va rog frumos sa ma ajutati si pe mine de vreo 1 luna asa ma chinuie ingrozitor fruntea adica cred ca e creieru din fata parca e paralizat nu il mai simt nu ma pot cocentra cand vorbesc vorbesc doar din gura nu si din cap...am furnicaturi la tample si sus in frunte ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

''Creieru` din fata'' se ''ocupa'' cu ochii nu cu concentrarea, nu cred ca isi simte cineva creierul.
Du-te la un doctor daca vrei un raspuns bun.

| Nickwmw a răspuns (pentru dragos9234):

Creierul din fata (zona parietala) e responsabila de personalitatea fiecaruia, iar partea din spate (zona occipitala) e responsabila de interpretarea vederii

| Clarity a răspuns:

Stii ca nu nis doctori nu?, du-te la doctor

| Nickwmw a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic sa iti faci o tomografie craniana neaparat