| Kingseby a întrebat:

Bună ziua, va rog sa îmi dați un sfat. Pe lângă gatul penisului am 2 pete mici roșii foarte mici ca varful acului și cand vreau sa îmi belesc penisul e foarte uscat pe lângă gatul penisului, va rog un sfat? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alta treaba nu ai decat sa-ti studiezi penisul?

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul urolog si iti spune el ce ai, numai dupa ce te consulta.

| Sistemulxxl a răspuns:

Stai linistit. Daca e ceva se usuca si cade. Posibil sa nu-ti trebuiasca.