| qwertyuiopasdfghjkl12 a întrebat:

Salut prieteni! Acum o saptamana am avut act sexual cu o necunoscuta, dupa 2 zile am avut alt act cu prietena mea la care avea ciclu, ambele neprotejate. A doua zi am inceput sa am niste mancarimi si pete mici rosii pe capul penisului, mai si miroase urat si cand urinez putin ma ustura, pana in prezent. Ce poate fie, vreo infectie sau ceva mai grav? Dati-mi un sfat ce sa fac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| patrik986 a răspuns:

Du-te la un urolog, probabil ai luat ceva infectie, nu o ignora! Se poate agrava.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Saraca fata, si insealata si imbolnavita.

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Si cu inima facuta praf, daca o sa aiba vreo problema, trebuie sa ii spuna bizonu ca a fost la alta laughing

| MadalinG99 a răspuns:

La urolog cu tine, KARMA isi face efectul, vezi ce patesti daca inseli?