| anonim_4396 a întrebat:

Eu în varful penisului am o ață care mă împiedică să îmi belesc complet penisul. Cum aș putea scăpa de acea ață?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este IMPOSIBIL ca in ""varful"" peisului sa existe asa ceva? Pentru a avea o imagine foarte clara si corecta in privinta aspectului pe care il prezinta/are un penis clinic sanatos, acceseaza si priveste urmatorul film educational :
https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg
Sanatate!

| xAlex99 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

La mine este penisul normal, la fel ca in acel videoclip doar ca iese o mică ață din penis

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Printr-un accident nefericit. „Ața" aia chiar trebuie să fie acolo.

| TheNegative1 a răspuns:

O tai cu foarfeca.