| CCCatch a întrebat:

Vouă vă pocnesc urechile? Mie mi se întâmpla asta mereu deoarece am o afecțiune şi mi se întâmplă de când m-am născut dar am o curiozitate: Sunteți obişnuiți ca urechile să vă pocnească încet atunci când înghițiți?
Fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fata1234 a răspuns:

Mie nu îmi pocnesc, dar dacă ai consultat un medic și totul e bine (dacă nu te sfătuiesc sa o faci) nu ai dc sa îți faci griji. Cu timpul te obișnuiești cred

1 răspuns: