| sebastianvis79 a întrebat:

Buna ziua
vreau si eu o reteta de slabit dar pentru oameni mai saraci.
am gasit citeva dar cu fructe de mare sau peste de nu stiu care sau fructe exotice.
dar vreau si cu un program care cunoasteti va rog sa ma ajutati si pe mine ca am un complex am o burtica de toata frumusetea si totusi am 33 de ani.
va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| angyy3012 a răspuns:

Buna sfatul meu e (cel putin asa fac eu) sa mananci normal peste zi si seara sa mananci ceva mai usor( salata, fierturi...etc) si daca ai timp de 3, 4 ori pe saptamana sa afci miscare dupa masa o jumatate de ora, 1 ora cam asa si nu te abtine dela mancare de ex toata ziua si dupa seara mananci mult NU mai bine putin si des. incerca si vezi bafta