| Horigon a întrebat:

Buna ziuma ! ma numesc alexandru , am o problema am 17 ani aproae , si penisul meu masoara normal 6.5 cm si sculat 12.5 imi scuzati expresia.Ce pot face in afara de doctor , pastile etc? (Inaltimea mea este 1.86 cm) ma masturbez cam odata pe saptamana !

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Penisul se dezvolta pana la varsta de 20 de ani, ai abia 17... oricum norma anatomica (un fel de medie statistica)e de 8-9 cm in stare flasca si 13 in stare de erectie,nu sunt specialist dar nu prea vad cum tot felul de pastile sau aparate te-ar putea ajuta,eu tind sa cred ca sunt escrocherii, in fine vb aia marimea nu conteaza ci priceperea, o sa cresti mai mare si o sa intelegi

| Aurelian0709 a răspuns:

Am auzit ca penisul creste pana la 25 de ani. nu stiu daca este adevarat.

| Forx a răspuns:

Ai prietena? Roag-o atunci cand iti face sex oral sa mai traga putin de ea. happy Mai alexandru cauta pe google ce poti face.Tu nu vrei nici pastile, nici doctor.Ce sa zic leag-o de o clanta si stai atarnat de ea, poate se mai intinde.