| FiftyShades50 a întrebat:

Bunăă,am dormit pe partea dreaptă și cand m.am trezit aveam nara dreaptă înfundată (o senzație aiurea) și cand m.am intors pe stanga a dispărut senzația de înfundat! sa confruntat cineva cu asa ceva? mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Din cand in cand mai pateam si eu asta, posibil de la vreo raceala.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Offf... Doamne...
Tu esti viitorul...

Bine ca nu mai locuiesc in Romania.

| Lostlyric a răspuns:

Sper ca glumesti. Pentru ca am ras de doua ori: o data pentru intrebare si a doua oara incercand sa fac analogie intre nickname-ul tau si intrebare. A doua oara am ras mai cu pofta.