| rihanna1234 a întrebat:

Bunaaa TPU URGENT Astazi vreau sa va intreb ceva. Am fost provocata sa fac "The kailly Jenner lip challenge" (scuze daca am scris credit numele). Si in fine...am facut-o dar dupa aces mi-au aparut ca niste pete mici si foarte foarte multe de culoare rosie-vinetie. Am intrebat ce Este, si se pare ca nu Mai circula sange pe acolo. Va rog TPU, ajutati-ma sa rezolv problems asta. O am de ieri. Am incercat sa imi misc buzele dar tot nu merge.DAU FUNDA SI VOT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Maseaza-te usor, vei fi OK.

| rihanna1234 explică:

Gresit** nu credit laughing)