| Popescu_Theodor_1997 a întrebat:

Am facut Kylie Jenner Lip Challenge si vreau foarte repede sa revin la normal cu buzele,ce pot face! Rapid, am nevoie de ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AliceFirea a răspuns:

Freaca-te usor cu gheata pe ele, dupa aceea da-ti cu ul balsam de buze; acestea au tenta de a se usca de cele mai multe ori...

2 răspunsuri:
| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

O sa se dezumfle de la sine, dar pentru moment ai putea sa pui gheata pe ele. Succes!

| Popescu_Theodor_1997 explică (pentru FlorentinaMariaRusu):

Mersii mult, deocamdata m-i s-au desumflat considerabil, dar ma dor foarte tare!