| andreeaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Bunaaaa!
Am patit o chestie tare ciudata.eram la ora de romana iar la 10 minute dupa mi s-au infundat urechile si nu stiu de ce.si asta a durat toata ziu pana si acum imi sunt infundate. E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IQOnly a răspuns:

Nu e ceva grav, de fapt nu e nimic.Se mai intampla doar ca urechile sa se mai infunde.Nu ai de ce sa iti faci griji.