| JustiNkov a întrebat:

Nu e ceva grav, prea grav.
Dar sambata am fost intr-un club unde a fost muzica exagerat de tare, am mai fost si alta data, de 2 ori cu tot cu ultima data, in fine, prima data m-am simtit destul de rau, tuse de la fum, urechile imi tiuiau... alta poveste.
Sunt putin racit, si am urechile infundate, posibil de la asta sa fie infundate? Sunt curate, nu am nici un dop, imi si tiuie putin, am tras curent zilele astea, posibil sa fie si de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai acasa pana te faci bine, posibil ca raceala sa fie cea care te-a afectat.

| Samariteanul a răspuns:

E posibil sa fie de la raceala, nu de la mersul in club, dar pentru sanatatea ta nu mai merge in club si nu mai fuma.

| JustiNkov explică (pentru Samariteanul):

Adevaru e ca prima data am cam dat tare cu tigarile si cu bautura si a fost rau de tot )) Sambata am fost mult mai calculat, am baut un cocktail si am fumat vreo 7 tigari,
de tigari nu ma pot lasa, nu vreau de fapt sa ma las, e 1 an aproape de cand fumez.

| Samariteanul a răspuns (pentru JustiNkov):

In cazul asta macar treci pe alea electronice.E mai ieftina si nu-ti cauzeaza la fel de multe probleme ca alea normale.