| VladMarian77 a întrebat:

Ca sa faci testul pentru Covid trebuie sa platesti neaparat bani? Si cum se face, prin nas sau prin gura? Am vazut ambele variante in diferite videoclipuri pe yt. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca un medic nu considera necesar sa il faci in spital atunci il platesti.

1 răspuns:
| DanaDaniellllla a răspuns:

Testul de covid19 se plătește, iar testarea se face fie prin căile respiratorii sau sânge