| anonimyyyyyyyy a întrebat:

Cam cat ar costa inlocuirea a doua masele? Eu le am foarte cariate si as vrea sa le inlocuesc! HELP happy
Scuzati categoria happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| originaldefals a răspuns:

Pai daca nu poti sa le plombezi depinde undeva de la 200 de lei bucata depinde de materialul folosit si de doctor cel putin eu aici in Italia pe 2 plombe am cheltuit 500 de euro deci cred ca in Romania ai un pret bun dar fac lucru prost cel putin la mine asa au facut

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

De la 1 la 3 milioane, depinde de calitatea si materialul acesteia, pentru fiecare!

Răspuns utilizator avertizat
| july00 a răspuns:

Depinde cat ii de grav si in fuctie de medic. sunt unii care iau mai mult, altii mai putin (Bani ).du-te la medic si intreaba, atunci vei stii sigur cat costa!

| AntonioDumeIoan a răspuns:

De la minim 400, 500 ron exstaractia maselelor si pusul lor cu manopera, iar maxim 2000 ron