| Elly7890 a întrebat:

Cam cat costa o consulatie la un cabinet privat de ginecologie in Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

60 70 lei

| Elly7890 explică (pentru nico097):

Ar fi bine sa fie doar atat sau sa nu depaseasca 1 milion un prim examne ginecolog ca e prima data cand merg!

| nico097 a răspuns (pentru Elly7890):

Nare cum sa fie mai mult eu am facut 3 examene ginecologice pana in prezent si am dat doar 50 lei acum cauta un cabinet unde iti faci programare si vezi cat te costa eu am zis aproximativ.Multa sanatate.

| Elly7890 explică (pentru nico097):

Mersi happy

| Vampiritza97 a răspuns:

Maxim 100 de lei depinde cat de specialist si celebru e. tongue