| tusarica a întrebat:

Aveti si cabinet de ginecologie? Cit costa o consultatie privata? Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cui pui de fapt intrebarea?

| TotLora a răspuns:

Eu nu am mama draga asa ceva in primul rand pentru ca sunt saraca si apoi pentru ca nu am studii in acest domeniu. Daca as avea bani cu siguranta as avea o agentie de turism.
O consultatie de regula este intre 50-100 lei in functie de orasul si renumele medicului.

| Anndreii a răspuns:

Exista mai multe felori de cabinete... Depinde ce problema ai... ca de exemplu,, Infectie vaginala" daca ai si o poza chiar te pot ajuta.