| didi33 a întrebat:

Cam cat costa o consultatie la un cabinet medical de endocrinologie in Timisoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Poti intreba direct la 2-3 cabinete, cat e consultatia. Totusi, unele au constract cu Casa de Sanatate si atunci, daca mergi cu bilet de trimitere, nu te va costa nimic consultatia. In schimb te vor costa analizele specifice (TSH - 35-40 lei, FT4 - 35-40 lei, etc. si ecografia de tiroida - 50 lei). In rest, sanatate maxima!