| Florin199221 a întrebat:

Vreau sa merg la un cabinet medical dermatolog, cat ma costa o consultare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulian1302 a răspuns:

Depinde de medic si de clinica. Daca mergi la o clinica de stat si ai bilet de trimitere de la medicul de familie nu trebuie sa platesti nimic. In schimb daca vrei sa mergi la o clinica cu medic privat atunci trebuie sa platesti intre 50-100 de lei depinde asa cum am spus si mai sus de medic si clinica.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde daca acest cabinet este de stat sau privat si de la un cabinet la altul.
De ex. eu am platit la un cabinet privat, pentru consultatie, 40 de lei si dupa 1 an am platit la altul 100 de lei.