| anonim346575 a întrebat:

Cam cat m-ar costa un aparat dentar fix metalic la 16 ani (daca stiti si un cabinet stomatologic din tg jiu care sa ma coste mai ieftin)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Undeva la 15 milioane...e scump

| OmuFoarfeca a răspuns:

E destul de greu e foarte scump 30-40 de milioane, mai ieftin nu gasesti

| comsacodrut a răspuns:

E foarte scum.Din cate stiu este 30-15 milioane.

| kissuletzz a răspuns:

Eu am 14 ani si imi pun in Craiova, cabinetul e particular dar in general la mai toate cabinetele costa in jur de 30 mil.a da si daca ai carii sau gingivita trebuie sa te tratezi si dupa iti poti pune aprataul.bafta,sper sa ai zambetul pe care ti l-ai dorit

| anonim346575 explică:

Pe arcada cam cat costa?

| semnulintrebarii a răspuns:

Costa cam 1500 lei o parte
daca vrei si sus si jos te costa aproximativ3000 de lei
si eu am nevoie insa trebuie sa strang banii nu-i am toti sad
in legatura cu cabinetul nu te pot ajuta nu stiu scuze.succes si sa te faci bine
funda? :X