| LoVe_6598 a întrebat:

Hey! As dori sa-mi pun aparat dentar [sus]...
Stiti cumva cat ar costa? nu as vrea sa fie foarte scump.
Sunt din Brasov. Tin sa spun asta deoarece poate sunteti si voi de aici si stiti un cabinet stomatologic mai "ieftin" laughing
Va rog spuneti-mi urgent!
Funditze!

Răspuns Câştigător
| norik a răspuns:

Vezi pe grivitei nr 49... da iti zic ca trebuie sa-ti faci programare ca de obicei e cam full pe acolo(app nu e foarte ieftin.ar lucreaza foarte bine)

2 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Am purtat aparat dentar cam 7 ani de zile ...eu sunt din bucuresti si mi l-am pus la facultatea de ortodontie la cea mai buna doctora din institutie ( nu ca as fi plina de bani doar ca mi-a fost recomandata )... a costat la inceput cam 3 milioane pentru materialele de care am avut nevoie si in fiecare luna cand ma duceam sa ma controleze ( eu avand si sus si jos ) imi lua cam 1. 600. 000 sau depinde de ce-mi lucra ( uneori dadeam doar 600 de mii alte ori am dat si 2 milioane ).

| EU_7813 a răspuns:

Pai daca vrei in toata dantura costa 30 de milioanehappy