| Sorinacio a întrebat:

Cam cate ore pe zi ar fi bine sa ma antrenez la sacul de box?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

2 maxim, cu pauze.

| DimLight a răspuns:

Cate vrei, cand simti ca nu mai poti da sau dai degaba te opresti si te odihnesti.

| Wihox a răspuns:

| ciolpi a răspuns:

Cel putin 1 ora sau 2... dar sa faci si pauze cand simti nevoia.dar sa te fortezi intotdeauna sa iti depasesti limitele vei vedea ca nu vei fi dezamagit..in vreo cateva luni o sa se vada toata munca ta...Bafta!