| Rauuul a întrebat:

Daca ma antrenez la sacul de box si sar coarda maxim 2-3 ore pe zi (antrenament in fiecare zi) ce muschi se dezvolta?

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Muschii de la mana, umerii, spatele (partea de sus), gambele (muchii de jos ai piciorului) restul piciorului mai putin si cam atat happy

| Rauuul explică (pentru LoveAgain):

Muschiul dorsal se dezvolta?

| LoveAgain a răspuns (pentru Rauuul):

Desigur pai mushii de la spate (din partea de sus) cum ti-am spus doar ca eu am spus-o mai babeste happy

| Rauuul explică (pentru LoveAgain):

Bine.Multumesc!

6 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Ti se dezvolta in primul rand rezistenta, n-o sa obosesti usor, iti lucrezi cam toata partea superioara a corpului si partea de jos a corpului

Răspuns utilizator avertizat
| andreeei a răspuns:

Sa nu uitam si de abdomen in cazul saritului cu coarda