| anonim_4396 a întrebat:

Cam de cate ori pe saptamana trebuie sa mergi la sala pentru a da rezultate cat mai rapide?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Eu merg in fiecare zi si arat super.Pai daca lucrezi cum trebuie adica sa stai si sa lucrezi 1 - 2 ore in 1 luna esti schimbat
Funda!?

| sweetlollypop a răspuns:

De doua-trei ori pe saptamana:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sala pentru nunti, sau la sala de sortare flori? Aaaaa, ai dreptate, la sala unde se extrag numerele la 6/49, fiindca acolo ai rezultate "cat mai rapide".
Poastare irelevanta. Tocmai te-am raportat, "rapido" ')

| Alinutza_8819 a răspuns:

De 2 ori pe saptamana eu asa am facut si a dat rezultatekiss

| Bogdana_7092 a răspuns:

Pai eu zic ca ar fi bine de cate ori ai timp liber.chiar si in fiecare zi...conteaza sa faci cat mai multa miscare:*