| xArianna a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma apuc de "sala". Sala in sensul ca as vrea sa fac exercitii pentru tonifiere mai mult, nu imi doresc sa slabesc deoarece sunt destul de slaba. Ma intereseaza abdomenul si celulita(asta daca se poate da jos prin exercitii thinking ). Ce fel de program ar trebui sa urmez? Fitness, aerobic sau altceva nu prea am nicio idee in ce consta.
Poate cineva sa ma lamureasca? Si cam de cate ori pe saptamana trebuie sa mergi ca sa obtii rezultate rapide(max 3 luni)?

4 răspunsuri:
| MrAlegzandruh a răspuns:

Aerobic 2-3 ore pe zi timp de minim 3 luni da rezultate in 2 sapt.Bafta! Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MrAlegzandruh):

Serios? esti doar un copil mic care spune prostii, nu?

termina sa cersesti funda ca un penibil pentru sfaturi de 2 lei

| MrAlegzandruh a răspuns:

Stii ceva eu doar ajut, daca am spus ceva eronat fa-mi plangere penalalaughing

| TheSecretGirl a răspuns:

Aerobicul e cel mai bun.