| anonim_4396 a întrebat:

Cam in cat timp se innegreste o unghie lovita(unghie de la mana)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

Asta depinde cat de tare te-ai lovit. daca este ff grav se inegreste in cateva ore de la accidend daca e mai putin grav in 5 zile o ai movawinking

funda?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În 24 de ore se închide la culoare.
Pa, pa.

| TeodoraBoom a răspuns:

Pai depinde cat de grav este dar cam o saptamana

| Frunziix3 a răspuns:

Si eu m-am lovit.crying
A durut foarte tare.sad
A mea are un punctulet rosu.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mult cateva ore 2-3 sau mai putin!

| Titanos a răspuns:

Cateva minute

| elenaangela12 a răspuns:

Cam o saptamana

| elenaangela12 a răspuns:

Cam o saptamna

| elenaangela12 a răspuns:

Cam o saptamana