| anonim_4396 a întrebat:

Salut,m-am lovit la o unghie si se innegreste, o sa-mi cada? ce sa fac ca sa-mi treaca? ...va rog mult ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

N-o sa-ti cada lasa-o asa, incet incet o sa iti creasca unghia si negreala aceea o sa iasa singura, Bafta!

4 răspunsuri:
| Smileygirl23 a răspuns:

E posibil sa iti cada. Dar nu e capat de lume. Cade, creste altahappy

| Xscape a răspuns:

O sa iti cada. Nu ai ce-i face, iti va creste alta la loc, aam patit-o si eu. Nu e nimic, stai linistit.

| biancaionela a răspuns:

Am patit-o si eu m-am lovit tare mi s-a inegrit si ma durea dar nu a cazut mi s-a vindecat fara sa fac nimic. Nu cred ca o sa-ti cada o sa vindece de la un timp.

| FysTyk a răspuns:

Stai linistit ca iti creste alta.