| Nelucojoc a întrebat:

Cam in cat timp se vindeca dupa operatia de circumcizie? Dupa operatie se mai poate juca cu pielea in sus si in jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Dupa circumcizie, preputul este indepartat si glandul (capul penisului) ramane permanent descoperit. Cauta imagini pe Google ca sa vezi diferentele si sa intelegi rezultatul.