| OanaG a întrebat:

Cand ai otita, te poate durea capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Durerea de cap nu face parte din simptomele otitei dace este foarte normal să apară durerile de cap.

Numai bine.

| mymed a răspuns:

Da, durerea otica poate iradia la nivelul capului.
http://mymed.ro/otita-externa-medie.html

| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Nu face parte din simptome, insa este normal.

Bafta!

| Kitty3 a răspuns:

Da