| Ada477 a întrebat:

Când am râs m-a durut foarte rău în zona buricului. Vi s-a întâmplat așa ceva și ce poate să însemne? Comentariile aiurea nu pe iau în considerare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ipohondria bat-o vina!

| InYourPants a răspuns:

Tai fortat se mai intampla

| Hope1992 a răspuns:

Ai auzit de expresia" mor de ras"? Erai foarte aproape...

| alexiulian15 a răspuns:

Frate nu s-a întâmplat. nimic ti sa fortat când ai râs stai linistit