| Pufoshul a întrebat:

Cand am vrut sa deschid o conserva, m-am zgariat din greseala prea tare la degetul mare (de la mana) imi curge cam mult sange.
Ce trebuie sa fac ca sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mazzylazzy a răspuns:

Durerea o poti controla extrem de usor prin puterea mintii tale. Absolut tot coprul tau este controlat de tine insuti. Invata sa controlezi ce vrei sa simti si ce nu, si vei vedea schimbari majore. Totul pleaca din capul tau. Totul depinde de tine. Vindecare usoara!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat