| lazio9 a întrebat:

Cand beau AGOCALMIN a 2-a zi simt un miros ciudat mai ales cand deschid robinetul sau cand beau apa...cand sunt in preajma apei acel miros se intensifica, e ceva din interior nu-mi dau seama, as vrea sa stiu ce organ e responsabil de acel miros? de unde vine acel miros? ficat.fiere? multuemsc,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lavi_3729 a răspuns:

Din cate stiu eu ficatul e de vinatongue... dar mai bine mergi la doctor poate esti alergic la ceva.nu stiu sigur...dar apa ar trebui sa te ajute nu sa-ti faca rau. dar poate ai nevoie de tratament ca sa-ti treaca, de asta zic mergi la doctorul de familie si spune-i simptomele astea. te va ajuta sigur

1 răspuns:
| lavi_3729 a răspuns:

Funda?