| lazio9 a întrebat:

De fiecare data cand iau un Agocalmin a 2-a zi simt un gust ciudat in gura iar daca ma apropii de apa sa ma spal mirosul se accentueaza si doar in apropiere de apa, cand ma spal sau beau apa e ca un miros puternic de clor il simt peste tot...doar la Agocalmin mi sa mai intamplat.de unde vine asta? cateodata mai simt acelasi miros sub brat cand transpir puternic.In ultimii 7 ani am luat doar 3-4 agocalminuri, multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Nu are nimic si nu lasa nici un gust in gura, am luat algolcalmin si iau alte medicamente pe baza la algocalmin si nu simtit nimic niciodata, poate dor ti se pare cum iei foarte rar medicamente not listening

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Algocalminul iti creiaza un gust ciudat pentru ca in compozitia sa are metamizol.