| dfwq23 a întrebat:

Cand dorm la cineva sau doarme cineva la mine, persoana spune ca ii lovesc cu picioarele in somn. Dorm bine, dar ma zvarcolesc in somn, fara a simti actiunile. Ba azi un prieten mi-a zis ca s-a trezit cu picioarele mele pe gatul lui. Stau maxim 8-9 ore la pc, poate sa fie de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

E de la chipsuri! Atunci cand mananci chipsuri nivelul de glucoza din sange creste din cauza ciocolatei amarui de asta doctorul recomanda ciocolata alba cu vanilie si zahar dar poti sa pui si lamaie, nu mai bea ceai ca te strica la stomac din cauza nivelului ridicat de alcool de altfel statul la pc mai mult de 8-9 ore duce la imbunatatiri ale cutiei craniene care adaposteste ficatul nu poate consuma mai mult de 2. 4ghz pe quad core de aia e mai bine sa iti iei bicicleta daca vrei sa slabesti fiindca painea alba ingrasa din cauza vitaminelor ceea ce duce la o alianta prin mariaj intre diferite state occidentale iar asta ademeneste crocodilii care se adapostesc in delta Nilului

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

laughing))) ce treaba are cu pc-ul?

| nelyjoly a răspuns:

După ce stai 8-9 ore la pc, când te ridici in picioare, te apropii uşor de perete si dă cu capul tare de vreo 8-9 ori poate o să-ți revii.

| IeremiaAlin68 a răspuns:

Probabil ca visezi ceva in timpul somnului si nu constientizezi chestia asta, eu am o verisoara care face la fel, ba chiar vorbeste in somn