| fuckName a întrebat:

Cand eram mai mica,la mare, am calcat intr-o scoica. Mama a zis atunci ca nu e scoica acolo. Mi-a ramas un semn ca o alunita. Si ma doare mereu acolo cand merg prea mult pe jos. Care ar putea fi problema? Este grav? La ce doctor sa merg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La un medic care se ocupa cu picioarele, un podolog. O sa-ti scoata prostia aia si gata.

| Jokyo a răspuns:

Este bine sa vorbesti si cu un doctor de familie daca se poate...