| Gimmy97 a întrebat:

Cand intorc capul in partea dreapta ma doare foarte tare si nu pot s astau cu el asa. O fi din cauza ca atunci cand dorm stau cu partea dreapta a capului pe perna (fata mea fiind orientata spre partea stanga a corpului meu )?
Ajutati-ma, ce sa fac sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Chiar nu stiu, poate ai dormit stramb dar daca nu iti trece inseamna ca este altceva. Sper sa iti treca curand.

| GHoST013 a răspuns:

E posibil sa fie din cauza pozitie din somn. Poate ai dormit stramb. Mai stai una doua zile si vezi daca durerea persista, incearca sa dormi si in alta pozitie iar daca tot persista mergi la un doctor.

| Gimmy97 explică (pentru GHoST013):

Crezi ca are putea sa fie ceva grav, gen operatie?

| GHoST013 a răspuns (pentru Gimmy97):

Nu stiu ce sa-ti spun exact fara un diagnostic. Pot fii multe cauze, de la ceva minor la ceva major. Un doctor in urma unui consult este in stare sa te sfatuiasca/ trateze. Nu poti sa te vindeci pe internet.