| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma ridic de pe scaun, inima incepe sa imi bata foarte rar, dar cu bataie puternica, si ma ia ameteala si am o senzatie ciudata in piept.

Ce sa fie? Ce sfaturi imi dati?

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Ori ai atac de panica (citeste despre atac de panica pe internet) ori tahicardie ori tensiune scazuta.Consulta medicul. Sanatate

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Inafara de problema cu inima, s-ar putea sa fii anemica.
Evita miscarile bruste.

| Victoria a răspuns:

Du-te la cardiolog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai tensiunea scazuta...se mai intampla.
Dar, na, fa vreo verificare la un doftorhee hee nu se stie niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori stai foarte mult pe scaun si atunci diferenta se vede imediat, ori esti anemica. Fa mai multa miscare si vezi daca esti anemica (sigur ).

| Titi_7923 a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu, mergi la medicu' de familie si explica-i ce ai!

| kighfhfghfgjfddgjgf a răspuns:

Nu te mai ridica dupa scaunlaughing