| LeonardZenga a întrebat:

Cand pun mana la gat am niste galci care se mișcă, 1 in stanga si alta in dreapta, si ma gandeam sa fac operatie de amigdale racesc prea repede, nu stiu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| G510 a răspuns:

Medicul îți spune dacă să faci sau nu operație. Nu e o decizie pe care tu o iei doar așa. Îți sugerez să te duci să te consulte, cine știe, poate ai nevoie. Baftă

| LeonardZenga explică (pentru G510):

Sunt copil, mereu cand racesc ma duc sa ma consulte si imi pune mana in gat si tot asa...