| mgtow a întrebat:

Cand respir mai adanc ma doare in partea dreapta in spate sa merg la urgente sau e ceva trecator? Iesisem mai devreme sa las niste CV-uri si era cald afara poate o fi de la nabuseala nu inteleg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

E un junghi in spate,se intampla cand te prinde curentu, mai ales cand ai pielea uda.
cumpara de la farmacie un unguent mentolat pe baza de plante sau ulei si in cateva zile, va trece.

1 răspuns:
| BESTNICK a răspuns:

Si mie mi se mai intampla si nu am murit inca. stai linistit poate e o mica raceala.